Ema Güvenlik Etna CD İşçi Ayakkabısı Kompozit

  • admin
  • 11 Months ago
  • 0

Etna CD işçi ayakkabısını güvenle alabilir ve iş ortamlarınızda konforlu bir şekilde kullanabilirsiniz. Daha rahat bir çalışma ortamı için hemen siparişinizi verebilirsiniz.

İş yerlerine giderken özellikle erkekler her ayakkabıyı rahatlıkla giyemiyor. Günlük hayatta kullanılan ayakkabılara ise bazı iş yerleri izin vermiyor ve iş için özel ayakkabı taleplerinde bulunuyorlar. İşçi ayakkabıları sürekli ayakta duran veya ağır işlerde çalışan işçiler için en iyi seçimlerdir. Fakat her ayakkabıda aynı özellik bulunmamaktadır. Etna CD işçi ayakkabısı ile iş yerlerinde rahatça kullanabilir ve ayaklarınızdaki sorunlardan kurtulabilirsiniz. Bu ayakkabıların tasarımı ve kalitesi özel olarak yapılmaktadır. Bu sayede kullanıcılarına konforlu çalışma ortamı sunar. 40 ve 47 arasında olan bütün ayak numaralarına sahip olan ayakkabıları bulunmaktadır. Böylece uygun numara bulabilecek miyim endişelerine son!

Etna CD İşçi Ayakkabısı Özellikleri

Kompozit işçi ayakkabısı, 200 joule’ye kadar darbelere karşı dirençlidir. Ayrıca 15 bin Newton baskı direnciyle ayaklarını sert maddelere karşı korumaktadır. Sıcağa, soğuğa ve elektriğe karşı yalıtımlı olan ayakkabı, paslanmaz özelliğindedir. Çelik burunlulara göre daha hafif olan işçi ayakkabısı, özellikle taraklı ayaklara sahip olan kişiler iin idealdir. Vidala derisinden yapılan ürün, %100 sığır derisinden yapılma özelliğine de sahiptir. Yüksek miktarda nefes alabilir özelliğine sahip olan ürün, absorbe edici, ayakların terlemesine ve aşınmalara karşı dayanıklıdır. İç astarlı olan ürün, ayak konforunu en iyi şekilde sağlamaktadır. Tabanı ise ultra hafif ve çift yoğunlukludur. Anti statik ve darbe emici özelliğindeki ürün, kullanıcılar için en uygun yumuşaklığı sağlamaktadır. Ultra hafif olan işçi ayakkabısının 42 numarası yaklaşık 920 gramdır. Alt koruma isteyenler için çelik veya kevlardan ara tabanda yapılabilmektedir. İşçi ayakkabısı, uygun fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Hiçbir yerinde metal aksam olmayan bu ayakkabı sayesinde, iş yerlerinde daha rahat ve konforlu bir şekilde çalışabilirsiniz. Geniş ve rahat olan iç kalıp formu sayesinde daha rahat yürümeniz sağlanmaktadır. Özellikle darbelere karşı dayanıklı olması, ayağınızın üzerine düşebilecek metal ve ağır eşyalardan, dışarıdan gelen darbelerden ve ayağın bir yeren sıkışmasından korunmasını sağlamaktadır.

Previous «
Next »

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir